WhatsApp
Telegram
Navigasyon
  • 0541 846 44 28
  • Antalya, /

0541 846 44 28

Carmen Suite Rezidans Alanya Öğrenci Apartı

Carmen Suite Rezidans Alanya Öğrenci Apartı

1985 yılında
Petrol işletmeciliği ile ticari hayatına başlayan Nurkent Tur.İnş. Ltd. Şti.; Başarılı çalışmalarının ardından;

1990 yılında;
Turizm sektörünü en iyi şekilde değerlendirmek ve bu sektörde'de başarılı olmak adına, Dünyaca ünlü Kleopatra plajında ve Alanya'nın en gözde yerinde bulunan 180 yataklı Kleopatra İkiz Otel'i mülküyle satın almış ve Turizm sektörünü ilk adımını atmıştır.

1995 yılında;
Ikiz Group's Turizm sektöründeki yatırımlarına Dünyaca ünlü Alanya Kleopatra Plajında bulunan 14 numaralı sahil işletmeciliği ile devam etmiş ve halen devam etmektedir.

2000 - 2010 yılları arası;
Ikiz Group's Turizm Sektöründe Başarılarına, Yap işlet Devret Projesi ile MyDream's Hotel ve CleoMare Hotel işletmeciliği ile devam edip, Bu iki otelin devrini başarılı bir şekilde sağladıktan sonra Turizm Sektöründeki yatırımlarına devam etmiştir.

2013 yılında;
Turizm Sektöründeki yükselişine devam eden Ikiz Group's; 81 Daire ve 350 yatak kapasitesine sahip Carmen Suite Apart Residence Otel'i mülkü ile satın alarak Turizm sektöründeki Alanya'ya olan katkılarına devam etmiştir.

Ikiz Group's;
Petrol işletmeciliği, Eğlence Sektörü ve Turizm Sektöründeki yatırımları sonrası; inşaat sektörüne 2014 yılında kurulan Nurkent İnş. Ltd. Şti. adı ile devam etmiştir.

2015 yılında;
Alanya'da Denize sıfır konumda bulunan 48 Adet 2+1 ve 3+1 mobilya ve beyaz eşyalı lüks dairlerden oluşan GreenStone Rezidans satın alınarak gayrimenkul sektöründeki faaliyetlerine hız katmış ve GreenStone daire satışlarına halen devam etmektedir.
www.sealifehome.com

Ikiz Group's;
Bünyesinde bulunan 12 adet özel apartman daireler ve villalar ile günlük, haftalık, aylık ve yıllık kiralama faaliyetlerine de devam etmektedir.

Ikiz Group's;
Kleopatra İkiz Otel, Carmen Suite Apart Otel ve GreenStone Rezidans kendi mülkleridir.

Ikiz Group's;
Petrol işletmeciliği, Turizm Otel İşletmeciliği, Plaj İşletmeciliği, İnşaat Sektörü ve Gayrimenkul alım-satım işletmeciliği faaliyet alanları ile güçlenen ve büyüyen bir grafik çizmeye devam etmektedir.

Adnan Çallıoğlu - Ayhan Çallıoğlu

Carmen Suite Rezidans Alanya Öğrenci Apartı