WhatsApp
Telegram
Navigasyon
  • 0541 846 44 28
  • Antalya, /

0541 846 44 28

Sık Sorulan Sorular

Ücretsiz hizmetlerimiz kayıt ücretine dahildir ve bu kapsamda sunulmaktadır. Bunun dışında, ücretli hizmetlerimiz ve öğrencilerimizin diğer şahsi ihtiyaçları kendilerine aittir.

Öğrenci apartımıza ait lüks olarak dizayn edilmiş bir restoranımız bulunmakta ve isteyen öğrencilerimiz burada ücret karşılığı yemek yiyebilmektedir. Ayrıca her dairemizde bulunan mutfak içinde öğrencilerimiz istediği ürünü hazırlayıp kendilerine servis edebilmektedirler.

Öğrencilerimizin güvenliği nedeniyle öğrenci apartımızın belirli giriş/çıkış saatleri mevcuttur. Buna göre öğrencilerimiz en geç saat 02:00 – 03:00 Öğrenci apartına giriş yapmakla yükümlüdür.

Öğrenci apartlarımızın kamera sistemleri öğrencilerimizin mahremiyetini korumak adına koridorlarda ve odalarda mevcut değildir. Bunun yanında lobide, belirli ortak alanlarda ve Öğrenci apartlarımızın dış çevresinde güvenlik adına çeşitli sayıda kameralar bulunmaktadır.

Öğrenci apartımızda, lobi ve görüşme odaları dışında, Öğrenci apartlarımızın iç kısımlarına birinci derece akrabalar hariç misafir kabul edilememektedir.

Öğrenci apartlarımızın, bir noktada ortak bir alan olması ve öğrencilerimiz arasında evcil hayvanlar konusunda farklı düşünceler olabileceğinden dolayı maalesef Öğrenci apartlarımıza evcil hayvan kabul edilememektedir.

Yurt içerisinde öğrencilerimizin alkol veya sigara kullanması yurt kurallarımıza aykırıdır ve yurt içerisinde alkol veya envai çeşit tütün ürününün kullanılması yasaktır.